Prins VSI - LPG Sistemi

prins-vsi-lpg-sistemiPrins lpg VSI "Vapour Sequential Injection - Sıralı Enjeksiyon sistemi" piyasada bulunabilecek en gelişmiş sıralı LPG otogaz dönüşüm sistemidir. Prins VSI-LPG sıralı otogaz sistemiyle aracın benzin veya LPG ile sürüşünde bir fark yoktur.

Prins VSI-LPG otogaz sistemi, dünyanın önde gelen enjektör üreticilerinden biri olan, kalitesi ve güvenliği ile sektörde sembolleşmiş ismi bulunan Japon Keihin Corp. tarafından Prins işbirliği ile geliştirilmiştir.

Prins VSI-LPG sıralı otogaz sistemi ?master-slave? kontrol yöntemiyle aracın kendi ECU?su ile tamamen entegre çalışır; ECU ile diyagnostik bilgisayarı (OBD)?nin uyumunu bozmaz, dolayısıyla sinyal emülasyonuna gerek duyulmaz.

Prins sıralı LPG otogaz sistemin tüm parçaları LPG uygulamaları için dizayn edilmiş ve en sıkı teknik düzenlemelere uygun; en ciddi sertifikalara sahiptir. Parçaların kompakt dizaynı sayesinde montajları oldukça kolaydır.

Prins tarafından özel olarak hazırlanmış eşsiz diyagnostik yazılım optimum performans sağlanması ve emisyonların azaltılması için Prins VSI-LPG sıralı otogaz sistemine ince ayar yapılabilmesine imkân verir.

Yeni nesil enjektörlü araçlara Prins sıralı lpg otogaz sistemi uygulanarak, benzinden sadece maksimum 1 kw güç kaybıyla ve tork artışıyla lpg kullanılabilir.

Eski sistem LPG cihazlarında ise maksimum %3 güç kaybı olur. Bunun sebebi gaz-benzin yanma oranlarının farklı olmasıdır.Gaz benzinden daha zor tutuşur. LPG benzinden çok daha emniyetlidir.

Tgs otogaz sistemleri:, Prins maslak bayii, Prins otogaz maslak bayii, Prins lpg maslak bayii, Prins sıralı lpg maslak bayii, Prins sıralı sistem maslak bayii, Prins sıralı sistem lpg maslak bayii, Prins lpg otogaz maslak bayii, Prins bayii, Prins İstanbul bayii, Prins lpg İstanbul bayii, Prins otogaz İstanbul bayii, Prins lpg otogazsarıyer bayii,

 

BRC Lovato Milano Mimgas Prins AKL Romano
© TGS Otogaz Sistemleri Tel: 0(212) 285 98 99, 286 98 76 (pbx) Faks: 0(212) 286 98 77