Prins ValveCare

prins-valvecare Prins ValveCare, yalnızca Prins sıralı lpg otogaz sistemleri için geliştirilen özgün bir katkı dozlama sistemidir. Özel formüllü katkının motora doğru dozda verilmesini sağlayan Prins ValveCare, supabın ve supap yataklarının zamanından önce aşınmasını önler. Sistem, LPG ve CNG gibi alternatif yakıtlarla çalışabilen her tür prins sıralı sistem lpg montajlı içten yanmalı motor için uygundur.

Neden Prins ValveCare?

Bazı motorlarda supap ve supap yatakları LPG ile çalışırken yıpranmaya karşı daha duyarlıdır. Prins ValveCare dozlama sistemi sayesinde LPG ile birlikte ihtiyaç duyulan katkı, basınç altında motora enjekte edilir. Böylece supaplar ve supap yataklarında aşınmanın önemli ölçüde önlenmesi sağlanır.

Prins ValveCare nasıl çalışır?

Prins ValveCare dozlama sistemi, bir dozaj pompası ve bir dozlama ünitesinden oluşur. Prins lpg sistemli motor LPG?ye geçer geçmez dozlama pompası çalışır ve Prins ValveCare katkısı basınç altında dozlama ünitesine akmaya başlar. Prins ValveCare dozlama ünitesi, Prins ValveCare katkısının tüm silindirlere (10 silindire kadar) %100 eşit düzeyde yayılmasını sağlar.

Prins ValveCare şişesi boşaldığında; araçtaki Prins sıralı lpg otogaz sistemiyle iletişim kuran Prins ValveCare, gösterge panelindeki Prins lpg anahtarı aracılığıyla sürücüyü sesli olarak uyarır. Şişe boşalmışsa sistem, motorun en iyi şekilde korunmasını sağlamak amacıyla 60 dakika sonra otomatik olarak benzine geçer. Bu durumda, sürücü boş şişeyi kendisi değiştirebilir veya yetkili Prins lpg bayisine gidebilir.

Prins Valve Care katkı dozu, motor yüküne ve anlık yakıt tüketimine göre belirlenir. Dolayısıyla, turbo şarjlı motorlar da dahil olmak üzere, uygun miktarda enjekte edilen katkıyla, motorun daima korunması sağlanır. Üstelik her zaman için doğru miktarda katkı enjekte edildiğinden, Prins Valve Care katkı maddesi tüketimi oldukça ekonomik düzeydedir.

Montaj: (Prins lpg valve care)

Prins ValveCare dozlama sistemi, Prins sıralı lpg otogaz sistemi bulunan herhangi bir araca yetkili Prins bayilerinde kurulabilir. Prins lpg valve care katkı dozu motor yüküne ve anlık yakıt tüketimine göre belirlendiği ve her silindire %100 eşit dağıtıldığı için Prins ValveCare benzersizdir.

Avantajları: (prins lpg valve care)

  • Prins sıralı lpg otogaz sistemi bulunan tüm motorlarla uyumludur.
  • Gerçek LPG tüketimine oranla doğru dozda Prins ValveCare katkı enjeksiyonu sağlar.
  • Tüketim oranları ekonomiktir.
  • Supap ve supap yataklarının aşınmasını önler.
  • Tam otomatik çalışır.
  • Turbo şarjlı motorlara uygundur.
  • Ağır yükler altında dahi optimal performans gösterir.
  • Benzersiz dozlama ünitesi sayesinde, Prins ValveCare katkısı tüm silindirlere eşit dağılır.
  • Prins ValveCare katkısı tükendiğinde sürücü, Prins sıralı lpg otogaz sistemi tarafından sesli olarak uyarılır.

TGS OTOGAZ:, Brc, Lovato, Milano, Mimgaz, Prins, Akl, Romano, Sarıyer Maslak bayisidir. Brc,LOvato,Milano,Mimgaz,Prins,Akl,Romano, LPG OTOGAZ sistemlerinin montaj, ayar, tamir ve bakımı yapılmaktadır.

BRC Lovato Milano Mimgas Prins AKL Romano
© TGS Otogaz Sistemleri Tel: 0(212) 285 98 99, 286 98 76 (pbx) Faks: 0(212) 286 98 77