Milano Lpg Sıralı Otogaz Sistemleri

milanoMilano sıralı sistem lpg otogaz çok nokta enjeksiyonlu plastik veya metal manifoldlu araçlarda kullanılan enjektörlü lpg otogaz sistemdir. Milano lpg otogaz sisteminin distribütörlüğünü Demirhan lpg yapmaktadır.

Milano lpg otogaz sistemlerinde kullanılan lpg enjektörleri 1.6 ms hızında çalışabilen yeni tip enjektörlerdir.Millano lpg otogaz sisteminde kullanılan önceki tip enjektörlerin yerine yeni tip Milano lpg enjektörleri takmak mümkündür. Yeni tip Milano lpg enjektörleri diğer marka lpg otogaz sistemleri ilede uyumludur. 

Milano otogaz lpg sisteminde bulunan milano otogaz LPG ELEKTRONİK KONTROL ÜNİTESİ araçtan gerekli verileri alarak, hesaplamalar yapar ve LPG enjektörleri sayesinde, gerekli yakıtı benzin enjektörlerine yakın bir yerden manifolda enjekte edilir. Böylece, çok yüksek performans elde edilir. Araç, milano sıralı sistem lpg ile gazda çalışırken, benzin enjektörleri milano otogaz LPG ELEKTRONİK KONTROL ÜNİTESİ tarafından kapatılır ve aracın elektronik kontrol ünitesine herhangi bir sorun olmadığına dair sinyal gönderilir. Böylece, aracın kontrol ünitesi korunmuş olur. Aracın ayarı montajdan sonra ve revizyonlarda, bilgisayardan yapılır.

Araç stop ettiğinde veya kaza anında, milano otogaz  LPG ELEKTRONİK KONTROL ÜNİTESİ otomatik olarak, milano multivalf ünitesindeki solenoid valfi ,milano vaporizator üzerindeki gaz valfini ve milano enjektörleri kapatır. Ayrıca, LPG tankı üzerindeki milano multivalf üzerinde, 26 barda açan EMNİYET VENTİLİ , yangın anında 120ºC de eriyip gazı tahliye eden ve patlamayı önleyen TERMİK SİGORTA bulunmaktadır. Tanktan ön tarafa giden borunun Kaza anında kırılması anında , gaz akışını kesen AŞIRI AKIM VALFİ bulunmaktadır.

Milano lpg otogaz multivalflerimiz , LPG dolu tankla , 600 ºC de alevle yapılan , BON FİRE testlerini EVAS, SAMÇELİK ve TMS LPG tanklarıyla başarıyla geçmiştir.

Tgs otogaz Milano lpg sistemi olan araçların lpg ile ilgili her türlü tamir bakım ve montajını yapmaktadır. Eğer aracınızda bulunan Milano lpg otogaz sistemiyle ilgili probleminiz varsa bize gelin. Milano lpg otogaz sisteminizi sorunsuz kullanabileceğiniz hale getirelim.

Tgs otogaz sistemleri milano şişli maslak sarıyer bayisidir.

BRC Lovato Milano Mimgas Prins AKL Romano
© TGS Otogaz Sistemleri Tel: 0(212) 285 98 99, 286 98 76 (pbx) Faks: 0(212) 286 98 77