Lovato Easy Fast Sıralı Kit

Lovato nun Easy Fast modeli modern dizel motorlarda kullanılan COMMON RAİL yakıt püskürtme sistemlerinin LPG ye uyarlanmış halidir, LPG dönüşümünde gelinen en son noktadır. Lovato lpg otogaz sıralı sisteminin diğer LPG dönüşüm sistemlerine göre farkı, benzinli araçlarda bulunan ECU ( Elektronik Kontrol Ünitesi ), benzeri bir ECU beyin tarafından kontrol edilmesidir. Lovato ecu her bir enjektörün her bir silindire gönderilecek olan gaz miktarını ve zamanını hesaplayarak buharlaştırılmış lpg gazının silindirlere püskürtülmesini sağlar.Bu sayede araç motoru benzinde çalıştığı şartlara göre çalıştığından motorun çalışmasında herhangi bir farklılık oluşmaz.

Ayrıca Lovato nun bu sisteminde eski tip sistemlerde kullanılan ve motorun hava girişine engel olan mikser kullanılmaz. 3 silindirden 8 silindirli turbo araçlara kadar LPG montajı yapılmaktadır.

Ayrıca Lovato lpg sıralı otogaz sistemleri Türkiyenin her yerinde yaygın servis ağına sahiptir. Lovato sıralı sistem lpg sistemleri 2 yıl garantilidir. Tgsotogaz Lovato bayii.

BRC Lovato Milano Mimgas Prins AKL Romano
© TGS Otogaz Sistemleri Tel: 0(212) 285 98 99, 286 98 76 (pbx) Faks: 0(212) 286 98 77