Prins Silverline

Prins Silverline lpg sisteminde yeni geliştirilmiş olan Prins'in lpg enjektörü kullanılır. Prins enjektör sistemi ile 3 ms'de dahi lineer akış sağlanır. Böylece her koşulda benzine eş değerde lpg püskürtülür. Prins enjektör sistemi, motor gücüne göre özel olarak seçilir, uzun ömürlü kullanımı ve yüksek performansı bir araya getirir.  

Prins Silverline lpg Otogaz Sistemi’nin özellikleri; 

• Aracın, emisyonlarla ilgili arızalarını tespit edip kaydedebilen, güç aktarma yönetimine entegre edilmiş teşhis sistemi olan, EOBD (European On-Board Diagnostics/Avrupa Araç Arıza Teşhis Sistemi) ile birebir ayarlanabilir özelliğe sahiptir.  

• Manifoltta (emiş bağlantısına gerek olmayan, tek kademeli ve yüksek ısı transferi kabiliyetli, kesici valf ve filtre entegreli, ayarlanabilir basınç aralığı ile yaz-kış basınç ayarlaması gerektirmeyen sabit lpg debisine sahip regülatörü mevcuttur. 

• Sızdırmazlık testinden geçmiş kolay montaj imkanı sağlayan enjektör raili bulunmaktadır. 

• Filtreye entegre edilmiş bir gaz sıcaklık ve basınç sensörüne sahip, kompakt tasarımı ile montajı rahat bir şekilde gerçekleştirilebilecek, 10 mikron hassasiyetinde filtre kartuşu olan filtre ünitesine sahiptir. 

• Benzin takviyesine ve benzin kullanımına gerek duyulmayacak şekilde, benzine eşdeğer kaliteye ve yüksek performansa sahiptir. Bu sayede daha çok tasarruf imkanı yaratır. 

Prins Silverline kitinin içerisinde; lpg regülatörü, Prins enjektör, enjektör raili, filtre ünitesi, yakıt seçici anahtar ve elektronik kontrol ünitesi bulunmaktadır. Ayrıca piyasada bulunan en gelişmiş lpg otogaz sistemi olan Prins VSI-2 sistemi (Sıralı Enjeksiyon Sistemi) ile aynı parça bileşenlerinin kullanıldığı Prins Silverline, yüksek kalite ve performans anlayışına göre üretilmiştir. Tüm özellikleriyle Prins Silverline lpg sistemi, piyasada yüksek teknolojinin uygun maliyete elde edilebileceği en iyi otogaz sistemlerinden biridir.

Silverline Silverline Silverline

buy cipro online

© TGS Otogaz Sistemleri Tel: 0(212) 285 98 99, 286 98 76 (pbx) Faks: 0(212) 286 98 77