AKL Lpg Cng Türkiye'nin Yeni Lpg Sistemi

Atiker firmasının İtalyan versiyonu olan Akl lpg cng otogaz sisteminin elektronik kontrol ünitesi (ECU) yazılımı konusunda uzman olan ünlü İtalyan AEB firması tarafından yapılmaktadır. AEB firması bir çok lpg sisteminin yazılımını yapmakta ve elektronik parça tedarikini sağlamaktadır.

Akl-Regulator Akl oto lpg cng otogaz sistemi piyasaya çıktığından bu yana, montajı yapılan araçlarda herhangi bir problem yaşanmamıştır. Araçların çalışma sisteminde ve performansında bir sıkıntı ile karşılaşılmamıştır. Bu nedenle Ak otol lpg cng otogaz sistemi kaliteli bir lpg sistemi olduğunu kanıtlamış, rüştünü ispat etmiştir. Akl lpg cng otogaz sisteminde kullanılan lpg tankları Atiker in ürettiği lpg tanklarıdır. Diğer birçok lpg markasıda Atiker marka lpg tanklarını kullanmaktadır. Ülkemizde şuan ithal lpg tankı bulunmamaktadır.
Akl-kontrol-unitesi


Akl lpg cng otogaz sisteminin 3, 4, 5, 6 ve 8 silindirli araçlar için montaj kitleri vardır. Karbüratörlü ve tek nokta

enjeksiyonlu araçlar için mikserli kitleri bulunmaktadır. Akl lpg cng sistemleri yönetimi

müşteri memnuniyetini her zaman en önde tutmayı ve şikayet oranını sıfıra indirmeyi hedeflemektedir. Bu sonuca ulaşmakta birçok lpg otogaz markasının olduğu bir piyasada,kaliteli ve emniyetli bir sistem olan Akl lpg cng otogaz sistemi ile mümkün olacaktır.

Tgs otogaz sistemleri, Akl oto lpg ve cng otogaz sistemlerinin İstanbul Şişli Maslak bayiliğini yapmaktadır. Akl lpg cng sistemi ile ilgili her türlü teknik desteği otogaz firmamız, siz değerli müşterilerimize vermektedir.Akl lpg otogaz sistemi, lpg takıldığında problem yaşanabilen Peugeot motorlarda sorunsuz çalışmaktadır.Bu yüzden Peugeot araçlara Akl lpg otogaz sistemini önermekteyiz.

 

Akl-enjektör Akl-şamandıra Akl-komütatör

 

Tgs otogaz sistemleri:Akl lpg maslak bayii, Akl lpg şişli sarıyer maslak bayii, Akl sıralı sistem maslak bayii, Akl lpg İstanbul bayii,

online pharmacy

© TGS Otogaz Sistemleri Tel: 0(212) 285 98 99, 286 98 76 (pbx) Faks: 0(212) 286 98 77