Prins Doğrudan LiquiMax (sıvı lpg) sistemi

manifold yerine (port enjeksiyon) silindir içine direkt olarak [2-20 bar] yakıt enjekte etmektedir. Prins lpg otogaz doğrudan LiquiMax sistemi (sıvı püskürtmeli lpg) silindir içine yüksek basınç altında sıvı LPG enjekte etmek için, modifiye edilmiş bir yüksek basınç yakıt pompası ve benzin sisteminin yakıt enjektörlerini kullanıyor.

Prins lpg otogaz doğrudan LiquiMax sistemi (sıvı püskürtmeli lpg) orijinal benzin enjeksiyon teknolojisi ile eşdeğerdir. Prins lpg otogaz doğrudan LiquiMax sistem ile sürücü LPG ya da benzin sürüş arasında hiçbir fark yaşamaz.

Prins lpg tarafından Hollanda?da üniversite ile yapılan geniş kapsamlı çalışmalarda LPGnin motora doğrudan sıvı olarak püskürtülmesinin uygun olduğu tespit edilmiştir. LPG kullanımı ile motor verimi önemli ölçüde artmıştır. extra% 10 CO2 azaltma ile sonuçlanmıştır. Prins sıvı püskürtmeli lpg motora herhangi bir zarar vermemektedir.

Prins in sıvı püskürtmeli lpg sistemi uygulaması Hyundai ix35, Hyundai Tucson, Kia sportage ve ford kuga ecoboost motorlu araçlarda yapılmış olup,oldukça iyi bir verim alınmıştır. Yüzde elliye yakın bir oranda da tasarruf elde edilmiştir.

 

Tgs otogaz sistemleri:, Prins maslak şişli ve sarıyer bayisidir.

© TGS Otogaz Sistemleri Tel: 0(212) 285 98 99, 286 98 76 (pbx) Faks: 0(212) 286 98 77